حاج علی‌اکبری:
نماینده مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده مجروحین و شهدای اغتشاشات اخیر در زاهدان ضمن تقدیر از مردم که با جریانات خبیث همراهی نکرده و خط خودشان را جدا کردند، گفت: کسانی که در این حوادث کوتاهی و تقصیری داشتند بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب به آنان رسیدگی می‌شود.
کد خبر: ۱۰۷۷۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶ 16 November 2022

حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با خانواده مجروحین و شهدای اغتشاشات اخیر در زاهدان دیدار کرد.

حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری در این در دیدار با خانواده شهدای اهل سنت حوادث اخیر زاهدان اظهارداشت: با هدف عرض تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به سیستان و بلوچستان آمده‌ام.

وی تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان مردمی با وفا، مومن، مهربان و دوستدار نظام و انقلاب هستند این عزیزان داشتند زندگی خودشان را می‌کردند و با چه هدفی برخی از افراد آرامش آنان را بر هم زدند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: عزیزانی در حادثه زاهدان از بین ما رفتند و خانواده هایشان داغدار شدند که این برای ما بسیار سخت است، بعضی از این افراد عضو فعال خانواده و برخی هم سرپرست خانوار بودند که در این حادثه جان خودشان را از دست دادند.

این مسؤول بیان کرد: این عزیزان در ضیافت و رحمت الهی هستند و حضرت حق از آنان پذیرایی خواهد کرد و حال آنان به مراتب بهتر از این دنیا در نزد پروردگارشان است.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: جانباختگان حوادث اخیر زاهدان در فرهنگ نظام اسلامی و با عنایت رهبر معظم انقلاب اسم آنان در فهرست شهدا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در گذشته که از این عزیزان به عنوان جانباخته نام برده می‌شود این مساله باعث رنجش خانواده‌های آنان بود که هم‌اینک با ابلاغ رهبر معظم انقلاب در فهرست شهدا قرار گرفتند، فرزندانی که از شهدا باقی ماندند در لطف الهی و جزو خانواده شهدا هستند و از طرف نظام مورد سرپرستی قرار خواهند گرفت.

وی بیان کرد: عزیزانی که در این حوادث آسیب دیدند کار درمان و تامین سلامتی آنان از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی و جبران خواهد شد و تدبیر رهبر معظم انقلاب در مورد خانواده این عزیزان پیگیری خواهد شد.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: کسانی که آتش این حوادث را روشن می‌کنند و کسانی که تحت تاثیر شبکه‌های بیگانه قرار گرفتند اینها مسببان اصلی این حوادث هستند.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی و یک سری افراد نفوذی دشمن از مسببان اصلی این حوادث هستند و وسط این شلوغی‌ها حضور پیدا می‌کنند و فرزندان ما را به خاک و خون می‌کشند و وقتی یک آتشی روشن شد متاسفانه خشک و تر با هم می‌سوزند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری اظهارداشت: کسانی که در این حوادث کوتاهی و تقصیری داشتند بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب به آنان رسیدگی می‌شود، از مردم که با جریانات خبیث همراهی نکردند و خط خودشان را جدا کردند تشکر می‌کنیم./افکارنیوز

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار