مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان و مدیر دارالعلوم زاهدان با ارسال نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از «فرمان تاریخی، حکیمانه و فصل‌الخطاب» ایشان تشکر و قدردانی کرد.
کد خبر: ۴۹۰۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵ 08 September 2017
به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان مولوی عبدالحمید در پی دریافت پاسخ نامه‌ای که به رهبر معظم انقلاب نوشته بود و طی آن برخی برخی مشکلات اهل سنت در ایران را برشمرده بود و خواستار فرمان معظم له در این زمینه گردیده بود، نامه‌ای در تشکر از پاسخ صریح و حکیمانه ایشان ارسال کرد.
تشکر مولوی عبدالحمید از مقام معظم رهبری/ فرمان حضرتعالی تاریخی، حکیمانه، فصل الخطاب و مایه مسرت دوستان و یأس دشمنان است + تصویر نامه 

متن نامه‌ی تشکر مولوی عبدالحمید از رهبر معظم انقلاب بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ـ دامت برکاتهم ـ
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

احتراماً، فرمان تاریخی، حکیمانه و فصل‌الخطاب آن رهبر فرزانه در شرایط حساس منطقه و کشور که طی نامه شماره 1/326630 مورخ 31/05/96 بوسیله رئیس دفتر محترم حضرتعالی در پاسخ به نامه شماره 337/96 مورخ 11/05/96 اینجانب صادر و ابلاغ گردید، مأیوس‌کننده بدخواهان ایران اسلامی و مایه مسرت ملت عزیز ایران و از باقیات صالحات معظم‌له و موجب همبستگی ملی و امنیت پایدار خواهد بود.
این فرمان، تکلیف شرعی و قانونی همه مسئولان لشکری و کشوری و ارکان نظام اسلامی را در راستای اجرای عدالت و نگاه یکسان بین همه اقوام و مذاهب را تبیین و حجت را بر همه تمام کرده است.
وظیفه خود می‌دانم از این دستور صریح و ماندگار آن رهبر دلسوز و خردمند صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی نمایم و امیدوارم مدیران محترم کشور در سطوح مختلف این پیام روشن و خداپسندانه را چراغ راه‌شان قرار دهند و نسبت به رفع هر نوع تبعیض و نابرابری بین مردم شریف ایران که همه به منزله اعضای یک خانواده‌اند اقدام نمایند.
سلامتی و طول عمر همراه با موفقیت را برای آن زعیم عالی‌قدر مسئلت دارم.
(مولوی) عبدالحمید

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار