فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری مجموعه انتظامی شهرستان چابهار و منطقه آزاد شاهد رشد روز افزون فعالیت های تجاری، اقتصادی و گردشگری در سواحل زیبای مکران هستیم.
کد خبر: ۵۲۱۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱ 10 November 2017
دیدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار/ آرامش و امنیت منطقه آزاد مثال زدنی است
به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان سردار محمد قنبری در دیدار با دکتر کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار، اظهار داشت: منطقه آزاد چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور از لحاظ موقعیت جغرافیایی، اقتصادی و گردشگری یک منطقه مهم و تجاری می باشد و در توسعه اقتصادی و گردشگری استان نقش مهمی ایفا می کند.
وی لزوم توجه به این منطقه را بسیار مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: با تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان چابهار، شاهد برقراری نظم، امنیت و آرامش مثال زدنی در سطح این منطقه هستیم.
 این مقام ارشد انتظامی به تعامل بسیار خوب و سازنده نیروی انتظامی و منطقه آزاد اشاره کرد و بیان داشت: با همکاری مجموعه انتظامی شهرستان چابهار و منطقه آزاد شاهد رشد روز افزون فعالیت های تجاری، اقتصادی و گردشگری در سواحل زیبای مکران هستیم.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بخش پایانی سخنان خود از همکاری خوب مدیر عامل منطقه آزاد با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه این دیدار دکتر کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار، گفت: با امنیت بوجود آمده که حاصل تلاش های نیروی انتظامی استان می باشد، سرمایه گزاران داخلی و خارجی تمایل بیشتری جهت سرمایه گزاری دراین منطقه پیدا کرده اند.
وی افزود: از زمانی که استان به عنوان مقصد گردشگری معرفی شده است، شاهد ورود گردشگران داخلی و خارجی زیادی به استان و به ویژه به بندر تفریحی و گردشگری چابهار بوده ایم.
دکتر کردی در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی همیشه دوشادوش کارکنان منطقه آزاد چابهار جهت برقراری هر چه بیشتر نظم و امنیت این منطقه تلاش کرده اند و این تلاش جای تقدیر و تشکر فراوان دارد. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار