کد خبر: ۷۰۴۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳ 17 January 2019

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا گفت: انتشار شایعه دستگیری من درمالزی طی روزهای گذشته از سوی بدخواهان نظام اسلامی و توسط منافقین بوده است.
سردار هابیل درویش روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع آموزشی، فرهنگی و رفاهی نیروی انتظامی استان اردبیل افزود: شایعه دستگیری من در مالزی دروغی بیش نیست و به هنگام شنیدن این خبر احساس کردم با من شوخی می کنند.
وی با بیان اینکه این شایعه یک کار احمقانه بود، اظهار داشت: اصلا من در طول عمرم به مالزی سفر نکرده ام تا دستگیر هم بشوم و دولت جمهوری اسلامی ایران نیز رسما اعلام کرد که این شایعه از اساس دروغ است.
او بیان کرد: انتشار چنین شایعاتی از سوی دشمنان ایران بیانگر این است که بدخواهان ملت ایران آگاهی سیاسی لازم را ندارند.
وی اضافه کرد: انتشار اخبار جعل و نادرست در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشان دهنده اوج عصبانیت دشمنان نظام اسلامی است.
درویش با بیان اینکه ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی خادمان و خائنان خود را بهتر از هرکسی می شناسند، ادامه داد: انتشار شایعه و دروغ علیه مسئولان و خادمان نه تنها باعث از دست دادن روحیه آنها نخواهد شد بلکه به کوری چشم دشمنان عزم خادمان ملت در خدمت به مردم بیشتر نیز خواهد شد.
وی با تقدیر از تعامل و حمایت های استاندار اردبیل از نیروی انتظامی گفت: این تعامل و حمایت ها اثرات زیاد امنیتی، اجتماعی و توسعه ای در استان خواهد داشت.
مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا افزود: تامین معیشت و ارائه خدمات بهتر به کارکنان ناجا یکی از الویت های این بنیاد است و با کمک استاندار اردبیل سطح ارائه خدمات به کارکنان نیروی انتظامی در استان در آینده نزدیک ارتقاء خواهد یافت.
وی با بیان اینکه طرح های متنوعی در این راستا در استان اردبیل اجرا خواهد شد، اظهار داشت: احداث کلانتری در شهرهای اردبیل و سرعین، طرح افزایش یک گردان در پادگان آموزشی مشگین شهر و تامین زیر ساخت ها و اماکن مورد نیاز نیروی انتظامی در استان از جمله آنهاست.
به گزارش ایرنا، ضد انقلاب چندی پیش شایعه دستگیری سردار هابیل درویشی را در مالزی مطرح کرده بود.
شایعه کنندگان ادعا کرده بودند که ماموران پلیس مالزی مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا را با مقادیر زیادی ارز و مواد مخدر دستگیر کرده است.
این شایعه در حالی منتشر شده بود که وی در حال بازدید از مرکزاطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا بوده و تصاویر آن در خبرگزاری پلیس هم منتشر شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار