استاندار در جلسه طرح ضربتی گازرسانی به شهرهای استان
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کوتاهی هیچ دستگاه اجرایی را در پروژه گازرسانی استان نخواهم پذیرفت و با تمام انگیزه تلاش خواهم کرد ضعف موجود در گازرسانی استان که به دلیل یدک کشیدن منطقه محروم بودن ایجاد شده است، را برطرف نمایم.
کد خبر: ۷۴۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷ 23 May 2019

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه طرح ضربتی گازرسانی به شهرهای استان که با حضور مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مقامات کشوری و استانی برگزار شد، گفت: تحت هیچ شرایطی کار گازرسانی در استان نباید تعطیل شود و عذر و کوتاهی هیچ دستگاهی را در مراحل سوختگیری, مجوز, ترافیک ,حفاری و غیره نخواهم پذیرفت و این یک اصل است که هیچ دستگاهی نباید از آن عدول کند.

موهبتی افزود: شرکت گاز با تمام توان بایستی پای کار باشد تا پروژه گازرسانی در استان تا دهه فجر امسال به اتمام برسد.

استاندار سیستان و بلوچستان همراهی و همکاری دستگاه‌های دولتی همانند شهرداری, راه و شهرسازی, آب و فاضلاب و غیره را جهت تسریع در صدور مجوز ها امری ضروری دانست و اظهار داشت: همه ی دستگاه‌های مرتبط استانی باید عضو شورای گازرسانی باشند و با همکاری و همراهی هم در مراحل گازرسانی مشکلات و کمبودها را پوشش دهند.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس و تردد کمتر خودرو ها تا مهر ماه اظهار داشت: پیمانکاران شرکت گاز در این برهه زمانی بایستی کار حفاری و گازرسانی را به‌طور جدی انجام دهند زیرا به دلیل تعطیلی مدارس، تردد ها کمتر خواهد بود و این باعث تسریع در کار حفاری ,گاز رسانی و پوشش مسیرها خواهد شد.

وی تاکید نمود: کار حفاری تا گازرسانی و پوشش مسیرها نباید از سه روز بیشتر به طول انجامد و مجوز حفاری گازرسانی بایستی به صورت بلوکی صادر شود.

استاندار سیستان و بلوچستان از دیگر مباحث مورد تاکید این جلسه را موضوع سوخت خودروهای این طرح بیان کرد و افزود: ماشین آلات مربوط به حفاری ,آسفالت, کارخانه ,حمل مصالح و غیره تحت هیچ شرایطی نباید برای سوخت معطل بمانند.

وی همچنین تصریح کرد: انجام استعلام ها نباید بیشتر از یک هفته زمان ببرد و اگر بیشتر از این زمان به طول انجامید کوتاهی دستگاه‌ها پذیرفته نخواهد شد و مسئولیت هرگونه اتفاق متوجه دستگاه مربوطه می باشد.

در پایان احمدعلی موهبتی ضمن تاکید به معاونت هماهنگی امور عمرانی در خصوص برگزاری جلسات ماهانه افزود: برگزاری این جلسات بصورت ماهانه جهت رفع مشکلات و اختلاف بین دستگاه ها ضروری و الزامی می باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار