کد خبر: ۷۹۸۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶ 19 November 2019

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: ۳۰۰ مسکن مددجویان با هدف حذف خانه‌های کپری و نامناسب و ایمن سازی واحدهای مسکونی افراد کم درآمد در سطح این شهرستان ساخته می‌شود.

رحمدل بامری روز سه‌شنبه در نشست شورای اداری چابهار و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: ساخت مسکن یکی از اقدامات خوب دولت در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر است تا بتوانند از خانه‌های مستحکم بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: انتخابات پیش رو مهم است و باید همه ادارات و مدیران امکانات و تجهیزات مورد نیاز را طبق قانون در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند و برای برگزاری باشکوه و حضور حداکثری تلاش کنند.

فرماندار چابهار گفت: انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی است و هر سال باشکوه تر از گذشته و با حضور حداکثری مردم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه چابهار یکی از محروم‌ترین شهرهای ایران از نظر زیرساخت‌های آموزشی، آب، برق، راه، تلفن و اینترنت و بهداشت است، خاطرنشان کرد: در کنار این کارها اقدامات خوبی برای توسعه بندر، ساخت راه آهن و طرح های بزرگ و کوچک و ساخت اسکله‌های صیادی انجام شده است.

بامری با اشاره به هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج یک مجموعه حزب اللهی است که در تمام صحنه‌ها حضور دارند و در عمران و آبادانی کشور کمک می‌کند.

وی نظارت بر قیمت انواع کالا، توزیع مناسب سوخت، پیگیری عدم افزایش نرخ حمل و نقل عمومی را خواستار شد و افزود: با هرگونه اخلال و اختشاش برخورد لازم می‌شود.

فرماندار چابهار ادامه داد: ادارات و نهادهای مختلف در برنامه های هفته بسیج شرکت و نسبت به فضاسازی و آذین بندی شهر اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار