کد خبر: ۸۰۶۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵ 17 December 2019

ایران نوشت: ۱۲ مرداد امسال اهالی خرمدشت کرج درتماس با اداره پلیس خبر دادند که بوی تعفن از آپارتمان همسایه به مشام می‌رسد. بلافاصله تیم ویژه‌ای از مأموران کلانتری درمحل حضور یافتند و پس از شکستن در وارد آپارتمان شدند آنها داخل اتاق جسد دختر ۲۸ ساله‌ای به نام مینا را پیدا کردند.

سرهنگ نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز درباره این جنایت گفت: در تحقیقات اولیه باتوجه به بهم ریختگی خانه وآثار جراحت برروی جنازه مشخص شد که این دختر جوان دراثر مرگ طبیعی جان نباخته بلکه به قتل رسیده است.

در تحقیقات میدانی یکی از همسایه‌ها به کارآگاهان گفت: چند روز پیش دیدم مردی که نقاب روی صورتش بود از طریق لوله گاز ساختمان بالا رفته و از پنجره وارد این خانه شد. کارآگاهان برای کشف راز این جنایت مرموز تحقیقات گسترده‌ای را انجام دادند وبالاخره قاتل فراری را شناسایی کردند. بامشخص شدن هویت قاتل، این مرد در مرزهای شرقی ایران رد زنی شد و پس از چهار ماه متهم به محض بازگشت به استان البرز در کمالشهر کرج دستگیر شد.

فرهاد ۲۸ساله در بازجویی به جنایتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و درتشریح ماجرا گفت: چند ماهی بود که من شیفته مینا شده بودم وقصد ازدواج با او را داشتم اما وقتی فهمیدم به خاطر مرد دیگری به من جواب رد داده است به سراغش رفتم ودرجریان درگیری او را با دستانم خفه کردم.

این متهم هم‌اکنون برای تکمیل پرونده وبازسازی صحنه جرم دراختیار اداره پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار