مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به کمبود شدید فضای آموزشی در این استان، خواستار ورود جدی و موثر خیرین محترم و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردم نهاد برای تحقق موضوع احداث و تکمیل پروژه‌های آموزشی در سیستان و بلوچستان شد.
کد خبر: ۸۱۱۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵ 06 January 2020

به گزارش خبرنگار تابناک سیستان و بلوچستان از زاهدان، رخشانی ضمن تسلیت شهادت سردار رشید اسلام و محبوب دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از وی به عنوان شخصیتی انقلابی ،دلسوز و یار امام و رهبری یاد کرد و ابراز امیدواری نمود که خداوند توفیق رهروی این انسان پاک طینت را به همگان عنایت نماید.

وی در این کارگروه ضمن قدردانی از اندیشه‌های پاک و نیت خالصانه خیرین نیک اندیش و همراه، از دلسوزی و حضور موثر جامعه خیرین در عرصه ها و حوزه های مختلف آموزشی، تربیتی ،ورزشی ،رفاهی، عمرانی و تجهیزاتی در سیستان و بلوچستان به نیکی یاد کرد.

وی با اشاره به کمبود شدید فضای آموزشی با توجه به رشد صعودی آمار جمعیتی در این استان، خواستار ورود جدی و موثر خیرین محترم و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردم نهاد برای تحقق موضوع احداث و تکمیل پروژه‌های آموزشی در سیستان و بلوچستان شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان جامعه خیرین مدرسه‌ساز به چشم و به تبع آن جامعه خیرین مدرسه‌ساز استان را ظرفیتی بی بدیل و با انگیزه برای رفع موانع توسعه و ارتقاء شاخصهای مختلف در حوزه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان عنوان نمود و از آمادگی دستگاه تعلیم و تربیت استان برای استقبال از هرگونه همراهی و تعامل با این مجموعه خبر داد.

رخشانی با اشاره به موضوع جذب نیروی انسانی و تحقق عدالت آموزشی اظهار داشت:در سال جاری مجوز هزارو ۶۴۹ نفر دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان استان صادر شده و از محل آزمون استخدام ماده ۲۸ نیز مجموعه سه هزار و ۳۰۳ نفره به بدنه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تزریق خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان از ضرورت احداث ساختمان پردیس زاهدان ،چابهار ،ایرانشهر و زابل برای تسهیل در تحصیل دانشجو معلمان سخن گفت و بیان داشت: با عنایت به پراکندگی و گستردگی جغرافیایی سیستان و بلوچستان این مهم بیش از پیش ضروری به نظر می رسد و تردد و تردد سخت همکاران را تسهیل می نماید.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار