کد خبر: ۹۰۱۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵ 19 September 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با حضور وزیر دفاع؛ روسای سازمان‌های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، معاونین و مدیران عامل سازمان های وزارت دفاع در ستاد سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح برگزار شد.

امیر سرتیپ حاتمی در این مراسم، سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح(ساتا) و زیرمجموعه‌های آن را یکی از سازمان‌های مهم و محوری وزارت دفاع عنوان کرد و گفت: این سازمان به عنوان یک سازمان خدمات‌رسان به کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح از اهمیت و جایگاه ویژهای در سطح کشور برخوردار است.

وی با بیان مأموریت ویژه ساتا در حوزههای مختلف اجتماعی و اقتصادی تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح دارای نقش آفرینیهای متعدد و ارزشمندی در سطح جامعه بوده و بر پایه برنامهریزی دقیق، خردورزی، مدیریت شایسته و مطلوب، بایستی فرایند خدمت رسانی به آحاد شاغلین نیروهای مسلح و به ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح را به شایستگی هرچه بهتر انجام دهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه خدمت در جمهوری اسلامی یک توفیق، فرصت بیبدیل و یک مسئولیت الهی است، اظهارداشت: آنچه در وزارت دفاع به ویژه در سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در ایجاد رضایت‌مندی و خدمت‌رسانی به شاغلین و پیشکسوتان معزز نیروهای مسلح انجام می‌گیرد، مصداق عمل صالح است و خداوند این توفیق را به کارکنان مجموعه ساتا عنایت فرموده تا این عمل صالح را به نحو احسن به انجام رسانند.

وی با تجلیل از مقام شامخ شهداء، جانبازان و ایثارگرانی که بخشی از جامعه هدف سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح هستند، گفت: ما به واسطه ایثارگری‌ها، جانفشانی‌ها وخون‌هایی که برای انقلاب و نظام اسلامی نثار شده است، در این مناصبِ خدمت نشسته‌ایم و بایستی به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و منویات فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که عمل و دستیابی به آن بسیار مهم است، مؤمن و ثابت قدم باشیم.

امیرسرتیپ حاتمی تعهد و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و مومن ایران اسلامی و تلاش در حل مشکلات مردم را یکی از مولفه‌های اصلی مدیران جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: همه مدیران و خادمان نظام باید دست به دست هم دهیم و با هماهنگی، انسجام و تکیه بر ظرفیت‌های درونی کشور در راستای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهت تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی گام برداریم.

وزیر دفاع با اشاره به نقش حساس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در حوزه‌های مختلف مأموریتی خود، گفت: حوزه‌های اجتماعی، اقتصاد و خدماتی نیروهای مسلح از مولفه‌های مهم و تاثیرگذار قدرت‌آفرینی یک کشور محسوب می‌شود و استکبار جهانی و نوکران خود فروخته‌شان، درصددند تا با تخصیص بودجه‌های کلان و تحریمهای ظالمانه و جنگ نرم روحیه انقلابی مردم و نظام جمهوری اسلامی را تضعیف و تخریب کنند.

وی یکی از لوازم موفقیت هر چه بیشتر سازمان تأمین اجتماعی را پاسخگو بودن و رضایتمندی جامعه هدف این سازمان برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز ساتا در حوزه اجتماعی با افزایش طرح‌های رفاهی، حمایتی، بیمه و درمانی چتر حمایتی خود را در سراسر کشور گسترش داده و وظایف مهمی در این حوزه عهده‌دار است.

امیر حاتمی درخصوص استمرار پیشرفت و تعالی روز افزون ساتا خاطرنشان کرد: ساتا باید مأموریت‌های خود را بر پایه تغییر و تحولات اجتماعی و تفکرات جدید بطور مستمر و مؤثر ادامه و ارتقاء دهد.

امیر سرتیپ حاتمی در پایان از زحمات و تلاش‌های «ابراهیم محمودزاده»، مدیر عامل سابق سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در طول خدمت در این سازمان بزرگ قدردانی کرد و برای امیرسرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی پور که از یادگاران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون کرد.

شایان ذکر است که امیر سرتیپ دوم فرشاد نجفی پور تاکنون در سمت جانشین سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح فعالیت میکرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار