کد خبر: ۹۰۳۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸ 26 September 2020


مربی تیم فوتبال استقلال ایران گفت: به نظرم سخت‌ترین قرعه در مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نصیب استقلال شده است.

صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال ایران اظهار داشت: در بازی مقابل الشرطه عراق شروع خوبی نداشتیم ولی هر چه از زمان بازی گذشت شرایط بچه ها بهتر شد و خوشبختانه توانستند نتیجه بازی را برگردانند. بازی مقابل الاهلی عربستان را هجومی تر آغاز کردیم و خدا را شکر توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

او ادامه داد: به نظرم از بین الوحده امارات، الشرطه عراق و الاهلی عربستان،‌ سخت ترین تیم گروه ما تیم الشرطه بود چون بازیکنان این تیم بسیار جنگنده بودند و خلق موقعیت بالایی داشتند.

مصطفوی در خصوص تیم پاختاکور افزود: به نظر من آماده ترین تیم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور است. این تیم، بازیکنان ملی پوش خوبی دارد و بسیار منظم بازی می کند و در بازی برابر الهلال مستحق شکست نبود. پاختاکور تیم بسیار جنگنده برابر ما خواهد بود البته استقلال نام بزرگی است و همه حریفان با ترس برابر ما بازی می کنند اما سخت ترین قرعه مرحله یک هشتم نصیب استقلال شده است.

مربی استقلال در پایان تصریح کرد: فاصله بازی ها کمتر از ۷۲ ساعت است و از نظر فیزیکی هر بازیکن نیاز دارد تا ۴۸ ساعت در شرایط ریکاوری قرار بگیرد. در یک هفته ۳ بازی برای بازیکنان سخت است؛ شاید الشرطه و پاختاکور زمان بیشتری را صرف ریکاوری کرده باشند اما بازیکنان ایرانی شرایط کمتری برای ریکاوری داشته اند. بازیکنان زیر نظر پزشک تیم ریکاوری کرده اند و سخت کار می کنند تا در شرایط خوبی قرار بگیرند و ما تلاش می کنیم تا بچه ها با آمادگی مناسب وارد زمین شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار