بت میدلر، بازیگر سرشناس مخالف ترامپ در توئیتی گفت زمان مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور "مناسب" است. زمان بندی بسیار جالب است. این یعنی ترامپ مناظره و تجمع انتخاباتی نخواهد داشت. راحت است."
کد خبر: ۹۰۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ 03 October 2020

نیوزویک نوشت: «سیمپسونها این راهم پیش بینی کرده بودند»، این جمله ای است که هر زمان یک حادثه در زندگی واقعی به گونه ای مشابه آنچه در انیمیشن سیمپسون ها نمایش داده شده، اتفاق می افتد مردم آن را تکرار می کنند.

در ادامه این مطلب آمده است: اگرچه آن ها در بیشتر مواقع پیش بینی هایی جالب توجه داشته اند مثل پیش بینی ریاست جمهوری ترامپ و شیوع ابولا اما پیش بینی ابتلای دونالد ترامپ به کرونا یکی از این موارد نیست.

انتشار اخبار مربوط به مثبت شدن آزمایش تشخیص ویروس کرونای رئیس جمهور آمریکا، واکنش ها، تفاسیر، آرزو برای بهبودی وی و حتی خوشحالی از بیمار شدن او را در پی داشته است.

تصویری از ترامپ که به سبک سیمپسونها کشیده شده است در توییتر دست به دست می چرخد، این تصویری است که بسیاری از طرفداران این انیمیشن سریالی با آن آشنا هستند، اما این بار نشان می دهد که او در یک تابوت دراز کشیده است.

پس از تشخیص مثبت ابتلای ترامپ به کرونا بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی به این نکته اشاره کردند که سیسمپسون ها بار دیگر یک اتفاق در آینده را پیش بینی کردند.

اما آیا واقعاً ترامپ در سیمپسونها درگذشت و آیا اپیزودی با مراسم خاکسپاری وی همراه بود؟

جواب منفی است تصویری که در شبکه های اجتماعی در حال چرخش است از هیچ اپیزودی از سیمپسونها گرفته نشده و کاملا ساختگی است.

به گفته وبسایت راستی آزمایی " اسنوپس"، این تصویر اولین بار در فوریه 2017 در یک بخش از انجمن های وبگاه اشتراک گذاری تصاویر 4chan منتشر شد. اما این حقیقت مانع از این نمی شود که افراد زیادی در شبکه های اجتماعی تصویر را به اشتراک بگذارند و معتقد باشند که این یک لحظه واقعی از برنامه تلویزیونی است.

رئیس جمهور و بانوی اول هر دو تأیید کرده اند که آزمایش کرونای آن ها مثبت بوده و اکنون قرنطینه شده اند.

پنجشنبه شب، ترامپ با انتشار توئیتی این خبر را با مردم در میان گذاشت و ملانیا ترامپ نیز بعداً به این خبر پرداخت و با ارسال توییت نوشت: "همانطور که بسیاری از آمریکایی ها امسال این کار را کرده اند ما نیز بعد از مثبت اعلام شدن آزمایش کرونا در خانه قرنطینه می شویم. حال ما خوب است و من همه تعاملات آینده را به تعویق انداخته ام. لطفا مطمئن باشید شما در امان می مانید و همه ما با هم از پس این مسئله بر خواهیم آمد. "

همزمان با بازنشر این تصویر ساختگی از انیمیشن سیمپسون ها، برخی از منتقدین ترامپ در درستی خبر ابتلای او به کرونا تشکیک کرده اند.

بت میدلر، بازیگر سرشناس مخالف ترامپ در توئیتی گفت زمان مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور "مناسب" است. زمان بندی بسیار جالب است. این یعنی ترامپ مناظره و تجمع انتخاباتی نخواهد داشت. راحت است."

وی افزود: "بسیار وحشتناک است که همیشه بدترین فکر را بکنید، اما پس از چهار سال دروغ بی امان؟ نمی توان کمکی کرد. دیگر اعتمادی باقی نمانده است."

دان وینسلو(نویسنده) نیز در حساب توییتر خود شک و تردیدهای خود را در مورد تشخیص رئیس جمهور اعلام کرد.

وی در توییت خود نوشت: "من فقط این را می گویم. زمان آزمایش مثبت ترامپ بسیار جالب است و تعدادی از مشکلات فوری را برای او حل می کند."

منبع: انتخاب
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار