کد خبر: ۹۲۲۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۶ 18 December 2020

هدایت هاشمی، ایفاگر نقش «او‌س موسی» در سریال «پایتخت»، درباره نقش اش گفت: اوس موسی در بهترین جای سریال پایتخت وارد شد و در بهترین جای آن از سریال خارج شد. حیف بود با حضور اضافه اوس موسی در فصل‌های بعدی پایتخت، این شخصیت خراب شود.

به‌گزارش برنا ، هدایت هاشمی بازیگر نقش «اوس‌موسی» در پایتخت ۳ که هم‌اکنون در حال پخش از آی‌فیلم است، درباره نقشش گفت: اوس موسی برای من نمود بارز یک شخصیت کامل بود و به اندازه خودش و در جایگاه خودش دانایی کافی داشت.

این بازیگر توانمند تلویزیون و سینمای کشورمان، با اشاره به اینکه قبل از سریال «پایتخت» تجربه کار با سیروس مقدم را داشتم و چک برگشتی برای من یکی از بهترین کارهایم شد، ابراز کرد: تجربه کار با سیروس مقدم آنقدر جذاب بود که حتی اگر نقش کوتاه‌تری از نقش اوس موسی را به من پیشنهاد می‌دادند، هم می‌پذیرفتم.

وی افزود: بار اولی که آقای مقدم برای بازی در «پایتخت ۳» مرا دعوت به کار کرد‌، به ایشان گفتم که تماشای «پایتخت» در ایام عید آنقدر لذت دارد که من دیگر دوست ندارم خودم در «پایتخت» بازی کنم. من خودم بیننده پروپاقرص پایتخت بودم،ولی به دور از شوخی، تمام دغدغه‌ام در خصوص اوس موسی این بود که چطور اوس موسی را بازی کنم تا مخاطبی که این همه سریال «پایتخت» را دوست دارد، من را پس نزند که خوشبختانه همین طور هم شد و مخاطب اوس موسی را دوست داشت.

هاشمی با بیان اینکه قشنگی و زیبایی یک نقش به این است که به موقع آغاز شود و به موقع به پایان برسد، از ادامه نیافتن بازی‌اش در فصل‌های بعدی پایتخت ابراز رضایت کرد و گفت: اوس موسی در بهترین جای سریال پایتخت وارد شد و در بهترین جای آن از سریال خارج شد. حیف بود با حضور اضافه اوس موسی در فصل‌های بعدی پایتخت، این شخصیت خراب شود.

اوس‌موسی «پایتخت» در پاسخ به اینکه کدام فصل سریال را بیشتر دوست دارد، اظهار کرد: واقعیت این است که برای من همه فصل‌های پایتخت جذاب است و نمی‌شود یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. عوامل سریال پایتخت بسیار کاربلد و حرفه‌ای هستند و موفقیت‌شان در سریال پایتخت هم نشات گرفته از همین است و من بسیار خوشحالم که عضوی از این گروه خوب بودم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار