رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از ۱۶۰۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
کد خبر: ۹۳۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴ 05 February 2021

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از ۱۶۰۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی که صبح امروز در محل سالن شهید بهشتی برگزار گردید از رفع تصرف بیش از ۱۶۰۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در استان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

حجت الاسلام علی مصطفوی نیا افزود: پایین‌ترین میزان تصرفات اراضی ساحلی در کشور مربوط به استان سیستان و بلوچستان است که ۳ درصد اراضی ساحلی مورد تصرف اشخاص و نهاد‌های دولتی است که در جلسه امروز بر رفع تصرف این اراضی تاکید گردید.

وی ادامه داد: باید به نقطه‌ای برسیم که هیچ تصرفی صورت نگیرد و برخورد قانونی لازم با آن‌ها صورت پذیرد. دستگاه قضائی در مقابل متصرفان سکوت نخواهد کرد و با افرادی که بصورت غیر قانونی اقدام به تصرف اراضی ملی می‌نمایند برخورد قاطع خواهد کرد.

رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در پایان اظهار داشت: دستگاه قضائی اجازه نخواهد داد حتی ذره‌ای یا متری از اراضی ملی در تصرف کسی باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار