هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست تهران طی روزهای 26 لغایت 29 شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۶۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۶ 18 September 2023

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان در نمایشکاه امسال شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران به عنوان سومین قطب پتروشیمی کشور و شرکت پتروشیمی بدر شرق به عنوان طرح پیشروی پتروشیمی مستقر در شهرک پتروشیمی مکران به ارائه توانمندی‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های توسعه پتروشیمی نگین مکران بزرگ‌ترین طرح صنعتی سیستان و بلوچستان متولی اصلی توسعه شهرک پتروشیمی مکران در جنوب شرق کشور است و پتروشیمی بدر شرق نیز که متعلق به شستان است اولین واحد شهرک پتروشیمی مکران است که عملیات ساخت واحد را آغاز نمود و امروز نیز بیشترین پیشرفت فیزیکی نسبت به سایر طرح‌های مستقر در این شهرک را دارد.
 
شرکت‌های مذکور مقدم بازدیدکنندگان محترم هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست را در سالن 8-9 غرفه 444.1 گرامی می دارند.

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود. این نمایشگاه 16 دوره موفق را پشت سر گذاشته است. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شهریورماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد. قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه ساز رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار