چطور «کلاس بی معلم» را به آموزش و پرورش گزارش دهیم؟

والدینی که فرزند آنها در کلاس درس معلم ندارد، می توانند برای پیگیری موضوع از سوی آموزش و پرورش، مشخصات مدرسه را در شبکه شاد برای این وزارتخانه ارسال کنند.
کد خبر: ۱۱۳۵۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲ 01 November 2023

شب گذشته وزیر آموزش و پرورش با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر تاکید کرد که در حال حاضر گزارشی از مدیران کل آموزش و پرورش کشور درباره «کلاس‌های خالی از معلم» به وی داده نشده است و  معلمان آن تعداد کلاس درسی که هفته‌های نخست مهرماه خالی از معلم بودند نیز تامین شده است.

صحرایی همچنین تاکید کرد که با این وجود خانواده‌ها می توانند موارد این چنین که مربوط به کلاس‌های خالی از معلم می‌شود را برای پیگیری به اطلاع وزارت آموزش و پرورش برسانند.

در همین راستا مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که به توجه به سخنان وزیر آموزش و پرورش در برنامه صف اول شبکه خبر، والدین می‌توانند در صورتی که فرزندشان در کلاس درس معلم ندارد، این مساله را برای پیگیری از طریق شبکه شاد به اطلاع این وزارتخانه برسانند.

خانواده‌ها برای پیگیری این امر باید «نام استان»، «نام شهر یا روستا»، «نام مدرسه»، «مقطع تحصیلی دانش آموز» و «کلاس» را به آیدی ravabetomomi۱۴۰۲@ در شبکه شاد ارسال کنند.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار