سیستان و بلوچستان - اقتصادی
حمیرا ریگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار همزمان با روز عید غدیر خم، ضمن حضور در شهرک پتروشیمی مکران از آخرین وضعیت پیشرفت این طرح ملی بازدید نمود.
در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بخشی از تمدن هزارساله ایران کهن آشنا کنیم.
مدیرعامل پتروشیمی بدر شرق گفت: یکی از مزایای مجتمع پتروشیمی بدر شرق نسبت به سایر پتروشیمی‌ها این است که این پتروشیمی در ابتدای اقیانوس آرام و در بندر چابهار واقع است، از همین رو هزینه حمل محصولات ما تا بازارهای هدف از جمله چین و سایر مقاصد ارزان‌تر است که این خود، یک امتیاز برای ما محسوب می‌شود.
انتخاب مهندس بهزاد انصاری بعنوان کارفرمای نمونه
مهندس بهزاد انصاری بعنوان کارفرمای نمونه منطقه آزاد چابهار انتخاب شد.
روزهای خوب شرکت فولاد امیرکبیر/ چه چیزی باعث افزایش بیش از 100 درصدی سودآوری این شرکت شد؟
شرکت فولاد امیر کبیر کاشان یکی از شرکت های گروه هلدینگ شرکت شستان با حمایت داود عباسی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تجاری شستان از مدیریت این شرکت و ایجاد تغییرات لازم پس از خریداری سهام این شرکت، ۹ دستاورد طلایی را در کارنامه خود ثبت کرد.
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو هایما در تاریخ ۲۱ فروردین ماه . برای مشاهده قیمت کارخانه ماشین هایما وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
وکلای ثبت شرکت دارای تحصیلات دانشگاهی و مدارک مجاز برای فعالیت در این حیطه هستند. این وکلا بر اساس چارچوب فرهنگی کشور ایران و آمریکا به فعالیت در زمینه‌های تجاری همچون ثبت شرکت می‌پردازند.
تصادفات کامیون ممکن است موجب ایجاد خسارات مالی، جانی و حتی مرگ شود. وکیل تصادفات کامیون ایرانی دعاوی تصادفات را هدایت می‌کند و برای دریافت دیه اقدامات قانونی را انجام می‌دهد. این وکلا بخش مهمی از جامعه حقوقی هستند که ابعاد گسترده تصادفات کامیون را بررسی می‌کنند و براساس نوع خسارات ایجاد شده، از حق موکل خود در دادگاه به دفاع می‌پردازند.
اگر به فکر عقد قراردادهای تجاری هستید، ولی از شرایط قانونی آن اطلاع ندارید؛ باید به وکیل تجارت بین‌الملل ایرانی مراجعه کنید. تجارت در سطح بین‌المللی قوانین مربوط به خود را دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها، احتمال ایجاد دعاوی تجاری افزایش پیدا می‌کند. وکلای تجارت در زمان معاملات تجاری جهانی، راهنمای قانونی موکلان خود هستند.