مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، گفت: در هر سازمانی باید برای رسیدن به اهداف سازمانی، از جزیره ای عمل کردن اجتناب، یک صدا و یک نظر عمل کرده و در حد توان به بخش های دیگر کمک کند.
کد خبر: ۱۱۶۸۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰ 26 May 2024

به گزارش تابناک، خلیل‌احمد سلامی  در شورای کار، ضمن تسلیت ایام به مناسبت شهادت رئیس جمهور شهید و همراهانش، بیان کرد: تلاش‌های خالصانه و خستگی‌ناپذیر شهید آیت‌الله رئیسی در طول حیات پُر برکت‌شان برای حل مشکلات مردم و پیشرفت کشور برآمده از سیره و منش انقلابی او بود که مطمئناً باید همگان بویژه مسوولان دستگاه‌های اجرایی ادامه دهنده راه این شهید باشند.

وی با بیان اینکه هم افزایی و کار جمعی منجر به تحقق اهداف اداری می شود، تاکید کرد: برای رسیدن به سیاست های ابلاغی وزراتخانه باید یکصدا، یکدل و در کنار هم امورات را پیگیری کنیم.

وی اضافه کرد: در هر سازمانی باید برای رسیدن به اهداف سازمانی، از جزیره ای عمل کردن اجتناب کرده و در حد توان به بخش های دیگر کمک کنیم تا برنامه ها به سرعت و به خوبی اجرا شوند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هر فرد در هر پست و سمتی که دارد، باید به نوعی کار کند که پس از جابجایی و بازنشستگی از وی به نیکی یاد شود.

وی تصریح کرد: بهره گیری از تجربیات و توانمندی افراد بازنشست یا کسانی که در سمت دیگری ایفای نقش می کنند توسط فرد جایگزین باید به عنوان یک اولویت کاری باشد تا خدمت به مردم براساس قوانین و مقررات به درستی انجام شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار