معاون استاندار سیستان و بلوچستان:
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه سیستان و بلوچستانی ها به این درک مشترک رسیده‌اند که در سایه امنیت؛ رشد و توسعه محقق می‌شود و اینک برای پیشرفت استان می‌کوشند.
کد خبر: ۱۱۶۹۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۲ 07 June 2024

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، رضا شریفی در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فنوج اظهار داشت: مردمان سیستان و بلوچستان لایق بهترین ها هستند و ما نیز باید در راستای خدمت به این مردم تمام تلاش خود را به کار بگیریم.
وی افزود: مردمان سیستان و بلوچستان همه به این نتیجه رسیده اند که باید برای آبادانی استان دست به دست هم بدهند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: روزها به سرعت می‌گذرد و فرصت خدمت نیز محدود است اما آنچه باقی می‌ماند خاطره خوش به انرژی مثبت شما مردم است.
وی ادامه داد: خوشبختانه در چند سال اخیر اتفاقات خوبی در استان رخ داده و از شمال تا جنوب سیستان و بلوچستان شاهد نشاط، پویایی و سرزندگی هستیم.
شریفی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم قدردان مسئولان بوده و به آنان اطمینان دارند که این نگاه مثبت طرفینی موجبات توسعه استان را فراهم می‌کند.
وی تاکید کرد: در سالی که به نام جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده باید مشارکت آحاد جامعه را به صورت ملموس در خطه ای که افتخار میارجلی دارد معنا کنیم.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: ریشه و زمینه مشارکت در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر نقاط کشور قوی تر است چرا که شاهدیم مسائل بسیار بزرگی با مشارکت مردم حل شده است.
وی افزود: سیستان و بلوچستان عقب ماندگی‌های تاریخی دارد اما نسخه رهایی از این عقب ماندگی‌ها موجود است بنابراین برای توسعه استان دست به دست هم دهیم.
شریفی بیان کرد: خوشبختانه سیستانی و بلوچستانی به این درک مشترک رسیده‌اند که در سایه امنیت رشد و توسعه محقق می‌شوند و اینک برای پیشرفت استان می‌کوشند.
وی تصریح کرد: مقدمه توسعه در ابعاد مختلف توسعه فکری و فردی است لذا باید حسد ورزی را کنار بگذاریم و با هم افزایی در جهت توسعه استان تلاش کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار