کد خبر: ۹۶۵۲۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳ 20 May 2021
موضوع قتل این کارگردان، قطعه قطعه شدن جنازه و حکم احتمالی مطرح شده برای والدین سالمند در رسانه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود.
 

                          «بابک خرمدین» در پشت صحنه فیلم «بودن»

جسد "بابک خرمدین" کارگردان ۴۷ ساله ایرانی روز یکشنبه در منطقه اکباتان تهران پیدا شد و اعتراف پدر و مادرش در باره همدستی برای قتل او و مثله کردن فرزند شوک عمومی را برانگیخت.

به گزارش «تابناک» به نقل از عصرایران، قتل این کارگردان، قطعه قطعه شدن جنازه و حکم احتمالی مطرح شده برای والدین سالمند در رسانه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود و فضای توییتر و اینستاگرام پر از تصاویر و کامنت‌هایی در مورد این کارگردان و"چرایی قرار گرفتن انسان" در این موقعیت است.

بحث تفاوت حکم احتمالی پدر به عنوان متهم درجه یک و معاونت مادر خرمدین در این اقدام نیز یکی دیگر از سوژه‌های مطرح شده در رسانه‌های اجتماعی است.

برخی رسانه‌ها به نقل از "فخرالدین جعفرزاده سرپرست سابق دادسرای جنایی تهران که اکنون وکیل دادگستری است"، مجازات مادر را بیش از "پانزده سال حبس" عنوان کرده‌اند که از میزان مجازات پدر وی بیشتر خواهد شد.  (این اظهار نظر تأیید نمی‌شود.)

از آثار بابک خرم‌دین می‌توان به “بور بیجاده رنگ” ۱۳۸۶ (۲۲ دقیقه)، “سه شنبه: مامان” ۱۳۸۸ (۹ دقیقه)، فیلم نیمه بلند داستانی “روزن (کورسو) ” ۱۳۸۹ (۴۲ دقیقه)، فیلم بلند داستانی “سوگنامه‌ای برای یاشار” ۱۳۹۲ ساخته شده در لندن (۷۲ دقیقه)، ساخت سه فیلم کوتاه داستانی به نام‌های “برش” ۱۳۸۳ به مدت (۱۲ دقیقه) نام برد.

"بابک خرمدین" و مادرش در پشت صحنه فیلم کوتاه "بودن" بهمن ۹۶- مادر "بابک خرمدین" در این فیلم بازیگر او بود/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

اینک مادر او به معاونت در قتل پسرش اعتراف کرده است.

 نقش آفرینی مادر "بابک خرمدین" در فیلم کوتاه "بودن"/ عکس: المیرا صفرنژاد- عصر ایران

"بابک خرمدین" در پشت صحنه فیلم کوتاه "بودن" بهمن ۹۶
"بابک خرمدین" در کنار عوامل فیلم کوتاه "بودن"
بابک خرمدین
بابک خرمدین" در حال ساخت فیلم "بودن" زمستان ۹۶
بابک خرمدین
بابک خرمدین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار