کد خبر: ۱۰۳۸۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷ 09 April 2022

معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در هفته ۱۱۱ همه‌گیری کرونا مصادف با هفته دوم فروردین ماه، افزایش بارز بستری های کرونایی در ۱۳ استان کشور گزارش شده است.

وزارت بهداشت خبر داد: افزایش بستری‌های کرونا در ۱۳ استان کشور

به گزارش ایرنا، معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه در گزارشی منتشر کرد: در هفته ۱۱۱ همه گیری کرونا مصادف با هفته دوم فروردین ماه  در ۱۳ استان تهران، خراسان شمالی، خراسان جنوبی،  کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، لرستان، همدان، مرکزی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی،   گلستان، زنجان و سیستان و بلوچستان افزایش بارز بستری داشته‌اند.

بررسی هفتگی وضعیت موجود کرونا در کشور در هفته دوم فروردین ماه ۱۴۰۰، مصادف با هفته ۱۱۱ همه‌گیری، نشان می‌دهد که تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده در کشور ۱۵ هزار و ۱۲۶ نفر، تعداد موارد بستری جدید در هفته دوم فروردین ماه ۲ هزار و ۴۳۲ نفر و تعداد موارد فوت شده، ۳۰۵ نفر بوده است.

در استان تهران در هفته اخیر تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده ۵۱۰ نفر، تعداد موارد بستری جدید در هفته اخیر ۲۷۹ نفر و تعداد موارد فوت در هفته اخیر ۵۵ نفر بوده است.

تا کنون ۶۴ میلیون و ۴۷ هزار و ۳۵۵ نفر دُز اول، ۵۷ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۷۲ نفر دُز دوم و ۲۶ میلیون و ۴۷۰ هزار و ۴۶۰ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۷ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۸۸۷ دُز رسید.

اکنون ۳۴ شهر قرمز، ۶۹ شهر نارنجی، ۲۹۱ شهر زرد و ۵۴ شهر کشور در وضعیت آبی قرار دارند.  

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار